Livestream

Yökoris Summer


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
20.01.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
21.01.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
21.01.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
22.01.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
22.01.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
24.01.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
25.01.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
26.01.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
26.01.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
27.01.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
28.01.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
28.01.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
29.01.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
29.01.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
31.01.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
01.02.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
02.02.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
02.02.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
03.02.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
04.02.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
04.02.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
05.02.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
05.02.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
07.02.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
08.02.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
09.02.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
09.02.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
10.02.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
11.02.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
11.02.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
12.02.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
12.02.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
14.02.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
15.02.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
16.02.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
16.02.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
17.02.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
18.02.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
18.02.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
19.02.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
19.02.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
21.02.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
22.02.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
23.02.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
23.02.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
24.02.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
25.02.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
25.02.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
26.02.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
26.02.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. ( Virmuntie 3, 20540)
28.02.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
28.02.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
01.03.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
02.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
02.03.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
03.03.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
04.03.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
04.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
05.03.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
05.03.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
07.03.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
08.03.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
09.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
09.03.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
10.03.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
11.03.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
11.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
12.03.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
12.03.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
14.03.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
15.03.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
16.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
16.03.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
17.03.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
18.03.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
18.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
19.03.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
19.03.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
21.03.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
22.03.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
23.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
23.03.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
24.03.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
25.03.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
25.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
26.03.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
26.03.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
28.03.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
29.03.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
30.03.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
30.03.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
31.03.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
01.04.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
01.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
02.04.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
02.04.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
04.04.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
05.04.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
06.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
06.04.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
07.04.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
08.04.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
08.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
09.04.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
09.04.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket (Annikanpolku 9)
11.04.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
12.04.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
13.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
13.04.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
14.04.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
15.04.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
15.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
16.04.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
16.04.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Norssi Basket - last one (Annikanpolku 9)
18.04.2019 @ 20:00-21:45
Age limit: 14+
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
19.04.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
20.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
20.04.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
21.04.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
22.04.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
22.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
23.04.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
23.04.2019 @ 17.30-19.00
Age limit: 13
Difficulty:


Aurajoki Nightgames - last but not least (Papinkatu 4)
26.04.2019 @ 20:00-22:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Pansio Futsal (Pernontie 27)
27.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
27.04.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Hannuniityn yökoris jr. (Virmuntie 3, 20540)
28.04.2019 @ 18:00-19:15
Difficulty:


Open Futsal (Rintinpolku 2, 00940 Helsinki)
29.04.2019 @ 17:30-19:00
Age limit: 15+
Difficulty:


Lauste indoorbasket (Raadinkatu 7, 20750 Turku)
29.04.2019 @ 18:00-20:00
Age limit: 14+
Difficulty:


Yökoris/Mihi tytöt, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
30.04.2019 @ 16.00-17.30
Only for girls
Difficulty:


Yökoris/Mihi pojat, Varissuon koulu (Kuopuksenpolku 1)
30.04.2019 @ 17.30-19.00
Difficulty:


Aurajoki Nightgames (Papinkatu 4)
03.05.2019 @ 20:00-22:00
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
04.05.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
11.05.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
18.05.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty:


Malmin Palloiluhalli (Siemenkuja 3)
25.05.2019 @ 19:00-21:00
Age limit: Open
Difficulty: